top of page

Park Residence Cadde

İstanbul'un en prestijli merkezi bölgelerinden olan Bağdat Caddesi'nde, 44000 m2 alan üzerinde bulunan, İstanbul’un her tarafına kolayca ulaşabileceğiniz konumu ve sahip olduğu 20 dönüm yeşil alanıyla şehrin gürültüsünü duymadan, huzurla yaşamak isteyenler için modernle klasiğin senkronize edildiği, denizle yeşilin buluştuğu bir proje Park Residence Cadde.

44 katlı 4 blokdan oluşan farklı metrekarelerde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipi seçeneklerine sahip projenin belli katlardan sonra muhteşem deniz, adalar, boğaz, tarihi yarımada ve şehir manzarası projeyi ayrıcalıklı kılıyor.

Yaşam şartlarınızı iyileştirmek için her türlü ihtiyaçlarınız düşünülmüştür. 20 dönüm yeşil alan, çocuk oyun alanı, süs havuzları, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, basketbol sahası, türk hamamı, sauna, masaj odaları, profesyonel spor alanı, aletli pilates stüdyoları, yoga ve spinning stüdyosu, çocuklar için farklı oyun alanları, misafir ağırlayabileceğiniz lounge alanları, toplantı odaları, sigara içenler için tasarlanmış modern ve konforlu sigara içme odası, profesyonel catring şirketinden yemek servisi, 7/24 güvenlik ve resepsiyon hizmeti.

bottom of page