top of page

Hakkımızda

Nazlı Sadıgova Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık olarak Avrupa Yakasında İstanbul iş dünyasının merkezi olarak bilinen Levent’te, Anadolu Yakasında bölgenin yükselen değeri  Ataşehir'de bulunan ofislerimizde genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle ticari mülk, konut ve arsa konularında hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi, çağa uygun, sonuç odaklı çalışma ve pazarlama yöntemlerimizle sıradanlaşmış satış rutinlerin dışına çıkarak mülkünüzün hukuki işlemlerin takibi, ekspertiz raporu hazırlanması, pazar analizi yapılması, pazarlama planı hazırlanması, mülkün bulunduğu bölgenin analizi, bürokratik işlemlerin yürütülmesi ve satış, kiralama ve devir işlemlerinin her aşamasını takip edilmesi dahil olmak üzere pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

 

Verdiğimiz tüm hizmetler, ilgili alanlarda eğitim almış deneyimli uzmanlarımız tarafından ulusal ve uluslararası platformlarda İngilizce, Almanca ve Rusça olarak yürütülmektedir.

 

İlkemiz samimiyet ve güven, misyonumuz ise doğru, hızlı ve etik hizmet. Sektörde yıllar boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, her gün artan ve yenilenen heyecanı katarak, sizlere hizmet vermek için kullanmaktayız.

.

bottom of page